Kā izvēlēties piemērotu betona maisītāja kravas automašīnu

- Dec 14, 2019-

新闻2019.12.1348


Pašreizējā ražošanas statusā ir ļoti svarīgi izvēlēties betona maisītāja kravas automašīnu. Pēc tam, kad mēs gatavojamies būvēt betona maisīšanas rūpnīcu, esiet piesardzīgs, izvēloties betona maisītāju. Pievērsīsim uzmanību galvenajam zināšanu izvēles punktam.


新闻2019.12.13297


Tā kā tranzīta kravas automašīna ir īpaša smagā automašīna, maz inventāra, maz piederumu avotu, salīdzinot ar parastajiem transporta līdzekļiem, rūpnīcas pēcpārdošanas servisā tas ir daudz uzticamāks.


新闻2019.12.13489


Šasijas un apkopes izmaksas ir visaugstākās no visām betona maisītāja sastāvdaļām lietošanas laikā. Runājot par šasiju, mums jākoncentrējas uz motora jaudu un griezes momentu, degvielas patēriņu, riepām, rāmi, braukšanas komfortu, kā arī izmešu līmeni utt. Kad klients izvēlas un izvēlas kravas automašīnas maisītāju, izņemot, ņemot vērā pašas šasijas veiktspēju un to, vai no šasijas ražotāja var nekavējoties saņemt apkopes atbalstu un piederumu piegādi, mums jāņem vērā arī vietējās emisijas sviras prasības, pircēja kapitāla stiprums, kā arī pilna kravas apjoma pakāpe, vairāk darba slodze, augstākas prasības tranzīta maisītāja uzticamībai.


新闻2019.12.131138


Tā kā tranzīta betona maisītājam ir slikti darba apstākļi, hidrauliskās transmisijas kvalitātei un uzticamībai ir ļoti stingras prasības. Pašreizējā tirgū ir divas hidrauliskās transmisijas konfigurācijas: viena ir sadalīta tipa, kas sastāvēja no hidrauliskā eļļas sūkņa, hidrauliskā motora, radiatora un reduktora. Šī konfigurācija ir nobriedusi un uzticama, ar ērtu apkopi.


新闻2019.12.131537


Vēl viens ir trīs vienā konfigurācijā, kas sastāvēja no hidrauliskā eļļas sūkņa, reduktora (iekšpusē satur hidraulisko motoru, radiatoru, reduktoru), ar augstu integrācijas līmeni, ērtu uzstādīšanu, labu izskatu, bet hidraulisko. sistēmā un reduktorā tiek izmantota viena un tā pati eļļa, tāpēc tas ir stingrāk noteikts attiecībā uz eļļu.


新闻2019.12.131858


Pēc montāžas tranzīta maisītāja kravas automašīnas darbība galvenokārt atspoguļojas vadības spējā, sānu stabilitātē un sajaukšanas bungas darbībā utt.


新闻2019.12.132006


Kontroles spējas: tas galvenokārt atspoguļojas autovadītāja sajūtā stūrēšanas laikā ar smagu iekraušanu. Jābūt piesardzīgam, ka maisītāja betons ir daļēji šķidrs, it īpaši, ja izciļņi ir lieli, braucot ar automašīnu uz slīpuma, smaguma centrs pārvietojas atpakaļ. Sānu stabilitāte: ātrumam un ļoti zemam smaguma spēkam ir ļoti liela nozīme sānu stabilitātē, stūrējot smagas kravas maisītāju.