HUAYI automašīnu metināšanas iemaņu sacensības

- Dec 17, 2019-


HuaYi īpašās automašīnu metināšanas iemaņu sacensības sākas brīnišķīgi ar tēmu “uzlabot iemaņas ārpus sevis”

HUAYI Automobile 1

Hubei HuaYi speciālais autobūves uzņēmums, lai pastāvīgi uzlabotu visa rūpnīcas darbinieka metināšanas prasmes, motivētu konkurences sajūtu un izpratni par kvalitāti, kā arī paaugstinātu HuaYi speciālo transportlīdzekļu remonta rūpnīcas betona maisītāja kravas automašīnu kvalitāti augstākā līmenī, kā arī veicinātu amatnieka garu. , 16. decembrī jaunās ēkas Nr.4 maisītāju montāžas veikala vietā krāšņi notika HuaYi speciālo automobiļu 2019. gada metināšanas iemaņu sacensības, kuru tēma bija “uzlabot iemaņas ārpus sevis”.

HUAYI Automobile 2

Metināšanas sacensību personāla sastāvā ietilpst pirmās grupas maisītāju montāža, otrās grupas maisītāju montāža, mazo materiālu grupa, barošanas grupa, iznīcinātāju kravas automašīnu veikalu ārpakalpojumu personāls, kā arī ceļojošo automašīnu personāls un tā tālāk, vairāk nekā trīsdesmit metināšana konkurenti aktīvi piedalījās.

HUAYI Automobile 3

HUAYI Automobile 4

HUAYI Automobile 5

HUAYI Automobile 6

Šīs metināšanas sacensības galvenokārt atspoguļojās metināšanā ar praktisku darbību, pārbaudot katra metināšanas konkurenta metināšanas tehniskās prasmes ar dažādām metināšanas metodēm, ietver metināšanu lejup, vertikālo metināšanu, virsmetināšanu un dažas citas vairākas metināšanas metodes.Konkurēšanas procesā konkurenti veicināja izturīgas grūtības pēc tam, kad viņi bija apģērbušies ar drošības aizsardzību, pilnībā nodotie sacensībās, stingri ievērojot konkurences noteikumus, vienlaikus tika darbinātas piecas metināšanas pozīcijas, lai nākamajam novērtēšanas ērtumam, kā arī nākamajam rezultātam būtu daudz taisnīgāka un taisnīgāka, kvalitāte tehniskā departamenta darbinieki uz visām metināšanas pozīcijām atzīmēja atzīmes numuru ar konkurentu.Pēc četru stundu sacensībām visi konkurenti metināšanas projektus veica labi, katra metināšanas pozīcijas tiesneša laipnības un atbildības dēļ, un ģenerālmenedžera birojs centās cieši sadarboties ar citām nodaļām, kas nodrošina, ka sacensības noritēja gludi.

HUAYI Automobile 7

HUAYI Automobile 8

HUAYI Automobile 9

HUAYI Automobile 10

HUAYI Automobile 11

HUAYI Automobile 12

Pēc intensīvas konkurences katrs tiesnesis ieguva taisnīgus vārtus, izraudzījās vienu personu ar pirmo balvu, divas personas ar otro balvu, trīs personas ar trešo balvu.

HUAYI Automobile 13

HUAYI Automobile 14

Šajā konkursā tika pārbaudīta konkurenta pamatdarbība, saprātīga metināšanas elektroenerģijas, muca metināšanas, vertikālās metināšanas, leņķa metināšana un dažas citas tērauda plāksnes tehniskās pamatprasmes, pārbaudīta konkurenta metināšanas laika apziņa, drošības izpratne, izpratne par kvalitāti, kā arī standarta darbība un dažas citas Profesionālā kvalitāte.Konkurēšana parādīja HuaYi īpašās automašīnas firmas lēmumu pievērst lielu uzmanību ražošanas sviras uzlabošanai, sasniedza paredzamo sacensību mērķi, motivēja personāla spēkus pastāvīgi pilnveidoties, ieguva labvēlīgu rezultātu.

HUAYI Automobile 15

Konkurss uzspieda amatnieka gara funkciju turpmākajā ražošanā, izmantojot praktiskas darbības, mudināja darbiniekus mācīties ar izcilu metinātāju, ar pašas pozīcijas garu, izpēti un jauninājumiem, radīt izcilu sniegumu normālā stāvoklī. Konkursa laikā ar garu “pilnveidot prasmes ārpus sevis”, apmainīties ar tehniskajām prasmēm, uzlabot prasmi, bija ļoti liela nozīme attīstīt izcilu “amatnieka garu”, HuaYi uzņēmuma labi organizētu konkurenci, vēl vairāk uzlabot uzņēmuma zīmola ietekmi.