Svinīgi notika Hubei Huayi Special Automobile Co., Ltd. piecu gadu jubilejas svinību un 2019. gada biznesa gada sanāksme.

- Jan 09, 2020-

Svinīgi notika Hubei Huayi Special Automobile Co., Ltd. 5. gadadienas svinības un 2019. gada biznesa gada sapulce.

图片1

Hubei Huayi Special Automobile Co., Ltd. 5 gadu jubilejas un 2019. gada biznesa gada sanāksme notika Phoenix Hotel Starptautiskajā konferenču zālē Suizhou, Hubei provincē. Uzņēmējdarbības gada sapulcē un 5 gadu jubilejas svinībās piedalījās vairāk nekā 500 attiecīgo modeļu izplatītāju pārstāvji no Suizhou, Hubei provinces un visi Huayi Special Automobile Co., Ltd. darbinieki. Uzņēmuma ekspozīcijas transportlīdzekļos ietilpst betona maisītāja kravas automašīna, betona strēles sūkņu kravas automašīna, sprinkleru kravas automašīna, atkritumu vedējs, šķēršļu noņemšanas automašīna, RV utt.

图片2

Gada sanāksmē piedalījās Wen Jun, direktoru padomes priekšsēdētājs, Chen biqiang, uzņēmuma ģenerāldirektors un ģenerāldirektors Liu Changzhi un citi attiecīgie galveno dzinēju rūpnīcu departamentu vadītāji. Kopīgi esam liecinieki Huayi Special Automobile Co., Ltd. piecu gadu jubilejas svinībām un biznesa gada sapulces ziņojumam, kuru vada uzņēmuma priekšsēdētājs Wen Jun kungs.

图片3

Priecīgās dziesmas atvēra Huayi Special Automobile Co., Ltd. ikgadējās biznesa tikšanās priekškaru. SIA Huayi Special Automobile Co priekšsēdētājs Wen Jun kungs uznāca uz skatuves un sarīkoja atklāšanas uzrunu, paziņoja par oficiālo sākumu sanāksmes dalībniekus, iepazīstināja viesus, kuri piedalījās sanāksmē, un uzņēmuma vārdā izteica sirsnīgus sveicienus un sirsnīgus sveicienus piegādātāju pārstāvjiem, kas piedalījās sanāksmē.

图片4

Wen Jun, valdes priekšsēdētājs, apkopoja Huayi Special Automobile Co., Ltd. attīstības procesu kopš tā dibināšanas 2006. gadā, kurš ilga vairāk nekā desmit gadus, iepriekš uzkrāto pieredzi, un ar nepacietību gaidīja nākotnes attīstības fokuss un virziens 2020. gadā. 2019. gadā starptautiskā un vietējā ekonomiskā situācija ir sarežģīta un mainīga. Saskaroties ar sīvu konkurenci tirgū, Huayi Special Automobile Co., Ltd. ekonomiskā attīstība ir piedzīvojusi smagu pārbaudi. Tomēr tā vienmēr ir strādājusi kopā, lai tiktu galā ar izaicinājumiem un grūtībām un censtos panākt abpusēji izdevīgu attīstību. Šī iemesla dēļ Huayi Special Automobile Co., Ltd. vārdā viņš sirsnīgi pateicās lielākajai daļai galveno dzinēju ražotāju un tirgotāju par viņu ilgstošo spēcīgo atbalstu sirsnīgā sadarbībā un koordinētā attīstībā.

图片5

Pagājušajā gadā Huayi Special Automobile Co, SIA ir uzturējis stabilu un sakārtotu attīstību saistībā ar nacionālās politikas pielāgošanu un nozares tirgus vispārējo kritumu. 2019. gads ir Ķīnas Tautas Republikas dibināšanas 70. gadadiena un Huayi īpašo automašīnu galvenais gads, lai paātrinātu produktu jaunināšanu un veicinātu augstas kvalitātes attīstību. Lai arī betona maisītāju nozare saskaras ar dziļu pielāgošanos, kopējais tirgus apjoms joprojām ir liels. Ilgtermiņā betona celtniecības tehnikas tirgus joprojām ir ļoti daudzsološs. Saskaroties ar jauno situāciju un izaicinājumiem, Huayi īpašais automobilis pilnībā izmantos savas tehniskās priekšrocības, pilnībā izmantos sava mēroga ražošanas jaudu un zīmola izturību un pastāvīgi uzlabos tā galveno konkurētspēju. Ir cerība, ka tirgotāju draugi var vēl vairāk nostiprināt savu uzticēšanos, balstoties uz ilgtermiņa perspektīvu, jau iepriekš veikt labu situāciju analīzes un izkārtojuma darbu, pēc iespējas ātrāk veikt labu sagatavošanos biznesa darbībai, iziet cauri koriģēšanas ciklam droši, jauninājumus un attīstību kopā ar Huayi Special Automobile Co., Ltd., neaizmirstiet par sākotnējo nodomu jaunajā gadā, virzieties uz priekšu un kopīgi radiet labāku un gaišāku rītdienu.

图片6

Vēlāk tirdzniecības departamenta ministrs Wen Xuesong sniedza "2019. gada beigām kopsavilkuma ziņojumu".


图片7

Wan Baowu, vispārējo lietu departamenta direktors, PPT izmantoja, lai ieviestu "laipnas pārmaiņas un vadītu inovācijas", lai sastādītu jaunu nodaļu Hubei Huayi Special Automobile Co., Ltd. attīstībā.

图片8

Pēc tam PPT spēlēja un to paskaidroja tūristu automašīnu filiāles ģenerālmenedžeris Liu Yeyu.

图片9

Sanitārijas transportlīdzekļu nozares vadītājs Zou Baoyan iepazīstināja ar sanitārijas transportlīdzekļu klasifikāciju un izmantošanu utt.

图片10

Paziņojumu departamenta ministrs Hu jincui sniedza analīzes ziņojumu, iepazīstinot ar detalizētu maisīšanas mašīnas politikas maiņas tendenci un jauno vides aizsardzības politiku.

图片11

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Wen Jun kungs sanāksmē sniedza kopsavilkuma ziņojumu. Viņš sacīja, ka 2019. gadā, saskaroties ar valsts politikas pielāgošanu un betona celtniecības mašīnu nozares vispārējo lejupslīdi, Huayi Special Automobile Co., Ltd. bija stingri pārliecināts, izmantoja izdevību, ievēroja Huashi atbilstību, turpināja darboties, koncentrējās uz jauniem produktiem un jauniem tirgiem, uzturēja stabilu un sakārtotu uzņēmuma attīstību, nostiprināja efektīvu iekšējās vadības darbību, un produktu kvalitāte tika nepārtraukti uzlabota. Stiprinot un uzlabojot procesu kvalitātes vadību, nepārtraukti veicinot kvalitātes uzlabošanu un nepārtraukti uzlabojot produktu uzticamību, drošību, efektivitāti utt. Vēlāk priekšsēdētājs Wen Jun paziņoja par partijas sākumu. Grupu “Mana dzimtene un es” pavadīja un dziedāja grupa, kas viesību atmosfēru virzīja uz kulmināciju.

图片12

Tālāk balvas piešķiršana "Huayi Special Automobile Co., Ltd. izcilai pārdošanas komandai". tos pasniedza priekšsēdētājs Wen Jun, ģenerālmenedžeris Liu Changzhi un general manager Chen biqiang.

图片13

Vēlāk runu teica ģenerālmenedžeris Čens Bičiangs. Pēc vietējās un starptautiskās situācijas analīzes viņš domāja, ka, lai arī betona maisītāju kravas automašīnu nozare atrodas valsts politikas pielāgošanas lejupslīdes periodā, kopējais maisītāju kravas automašīnu pieprasījums joprojām ir liels. Tāpēc Huayi īpašais automobilis jaunajā gadā turpinās ievērot zinātniskās attīstības attīstības stratēģiju, turpmāk koncentrēsies uz produktu tirgu un veidos labākos produktus, lai realizētu Huayi Īpaša tvaika augstas kvalitātes attīstību. Nākamgad mēs koncentrēsimies uz šādiem uzdevumiem: produktu modernizēšana un sagatavošanās paātrināšana sērijas produktu izstrādei. Turpiniet uzlabot sajaukšanas cisternu produktu uzticamību, stiprinot procesu vadību, organizējot kvalitātes pētījumus, veicot tehnisko apmaiņu, ievērojami samazinot kvalitātes izmaksas, vienlaikus uzlabojot produktu kvalitāti, stiprinot pamata pārvaldību, uzlabojot efektivitāti un stiprinot savstarpējo komunikāciju un mācīšanos. Ģenerāldirektors Čens Biqiangs aicināja ikvienu vienot savu domāšanu, ilgtermiņā izturēties, būt pārliecinātam, saglabāt pacietību un droši nokārtot nozares pielāgošanās periodu; tajā pašā laikā pastāvīgi uzlabot produktu kvalitāti un censties radīt konkurences priekšrocības utt.

图片14

Ballīšu ceremonijā ar balvu pasniegšanas mūziku tika apbalvoti "2019. gada metināšanas konkursa" izcilie cilvēki, un priekšsēdētājs Wen Jun un ģenerālmenedžeris Chen biqiang uz skatuves pasniedza balvas. Un apsveica viņus par smago darbu un aicināja visus uzņēmuma locekļus no viņiem mācīties.

图片15

Teātra izrādes

图片16

图片17

图片18

图片19

Sanāksme veiksmīgi noslēdzās sirsnīgi "rīt būs labāk". Ja pēdējo desmit gadu attīstību nevar atdalīt no visu galveno elites vadošo komandu stratēģijas un visu Huayi Special Automobile Co., Ltd., Huayi Special Automobile Co., Ltd. darbinieku smagā darba pēc 2020. gads tikai sapni piepildīs un pamatu industrija kļūs mūžzaļāka. Vēlreiz es vēlos, lai Huayi Special Automobile Co., Ltd. varētu uzrakstīt jaunu labu nodaļu.

图片20