Pieredzējis autovadītājs māca jums izvēlēties pareizo kravas automašīnu ar refrižeratoru.

- Jul 18, 2020-

Uzlabojoties dzīves līmenim un mainoties dzīvesveidam, cilvēkiem ir vajadzīgs arvien vairāk preču, piemēram, ātri sasaldēta pārtika, svaiga pārtika, piens, vakcīnas un tā tālāk." Aukstās ķēdes loģistika" ir kļuvusi par jaunu transporta nozares mīļotāju. Kā vissvarīgākais aprīkojums transportēšanas procesā, kravas automašīnas ar refrižeratoru ir saistītas ar kravu saglabāšanu un pārtikas saglabāšanu.

mmexport1535178445537

Katru gadu apmēram 20% līdz 50% dārzeņu un augļu Chinarot pārvadāšanas laikā to saglabāšanas tehnisko problēmu dēļ. Kopējais daudzums sasniedz simtiem miljonu tonnu, un zaudējumi ir simtiem miljardu. Pašlaik kravas automašīnas ar refrižeratoru Ķīnā tālu nespēj apmierināt transporta vajadzības, galvenokārt tāpēc, ka ieguldījumi kravas automašīnās ar refrižeratoriem ir daudz lielāki nekā parastajiem kravas automobiļiem.

Transportlīdzekļus ar aukstu ķēdi parasti var iedalīt trīs daļās: automašīnas šasija, izolācijas nodalījums un saldēšanas iekārta.

mmexport1565164530434

Hubei Huayi Special AutomobileCo., SIA māca, kā izvēlēties kravas automašīnu ar refrižeratoru?

1. Šasijas izvēle

1. Parasti, lai noteiktu šasijas tilpumu, jāņem vērā pārvadāto preču veids un kvalitāte, kā arī izolētās kravas kastes tilpums.

Lielas tonnāžas atdzesēti velosipēdi un puspiekabes ir piemēroti tālsatiksmes pārvadājumiem starp provincēm, un tiem parasti ir liels pārvadājumu apjoms.

Vidēja izmēra velosipēdu transporta līdzekļiem ir plašs pielietojums, un tos var izmantot vidēju un tālu pārvadāšanai tirgū.

Vieglie kravas automobiļi ar refrižeratoru un mini kravas automašīnas ir piemēroti pārvadāšanai nelielos attālumos un izplatīšanai pa pilsētu ar mazāk kravas.

mmexport1565164537118

2. Izvēloties šasiju, pievērsiet uzmanību šādiem jautājumiem:

(1) Izvēlieties piemērotu šasiju atbilstoši kravas tilpumam, pārvadāšanas apstākļiem utt., Ņemot vērā šasijas kravnesību, degvielas patēriņu un izmešu standartus;

(2) Kravas automašīnām ar refrižeratoriem arī jākoncentrējas uz šasijas uzticamību, jo preces, ko tās pārvadā, parasti netiek glabātas ilgu laiku. Lai arī tie ir aprīkoti ar saldēšanas iekārtām, tie tomēr ātri jānosūta uz galamērķi. Ja uz ceļa rodas kļūme, ir viegli izraisīt transporta preču pasliktināšanos un radīt lielus zaudējumus.

mmexport1565164540744

Otrkārt, automašīnas virsbūves izvēle: refrižeratoru kravas automašīnas virsbūvei ir jānodrošina laba blīvējuma un siltumizolācijas veiktspēja.

1. Automašīnas virsbūves materiāls: parasti automašīnas virsbūves struktūrai ir trīs slāņu struktūra

(1) iekšējās un ārējās ādas ir izgatavotas no kompozītmateriāliem, piemēram, FRP, krāsainā tērauda utt .;

(2) Vidējais starpslānis izmanto siltumizolācijas materiālus, piemēram, putu poliuretāna materiālus;

(3) Izmantojiet augstas stiprības līmi ārpusē, lai salīmētu iekšējo un ārējo ādu un vidējo starpslāni, lai izveidotu noslēgtu veselumu.

2. Izvēloties automašīnas virsbūvi, jāpievērš uzmanība šādiem jautājumiem:

(1) pievērsiet uzmanību automašīnas virsbūves materiāla ūdens absorbcijai, gaisa caurlaidībai, siltumvadītspējai, izturībai pret koroziju utt .;

(2) Tam ir laba temperatūras stabilitāte, un temperatūras izmaiņu dēļ tas nevar ietekmēt citas īpašības.

3. Citas prasības

(1) Kravas nodalījuma ražošanas process nosaka izolācijas efektu. Pašlaik lielākās vietējās atdzesētu kravas automašīnu modifikācijas rūpnīcas ir uzlabojušas savu tehnoloģisko līmeni, izmantojot ievestu aprīkojumu un tehnoloģijas;

(2) Dažādiem preču veidiem ir atšķirīgas prasības nodalījuma korpusam. Piemēram, ledusskapja automašīna, kas pārvadā svaigu gaļu, ir jāpielāgo nodalījuma korpusā; lielveikalu izplatīšanai jāizmanto daudz temperatūru ledusskapja automašīna;

mmexport1567561362848

Treškārt, saldēšanas iekārtas izvēle: Tā kā preces ir īpaši jutīgas pret temperatūru, tad, kad saldēšanas iekārtai rodas problēmas, zaudējumi ir ne tikai kravas pārvadājumi, bet arī augsts maksājums.

1. Saldēšanas iekārtas sastāvs

Saldēšanas iekārta ir saldēšanas sistēma, ko izmanto preču temperatūras kontrolei transportēšanas laikā, ieskaitot kompresorus, barošanas sistēmas, kondensatorus, iztvaicētājus, saldēšanas cauruļvadus un vadības ierīces.

2. Saldēšanas iekārtu klasifikācija

Saldēšanas iekārta ir sadalīta neatkarīgā vienībā un neatkarīgā vienībā. Neatkarīgajai vienībai ir savs enerģijas avots; neatkarīgo vienību vada automašīnas šasijas dzinējs, kas ir daudz lētāks nekā neatkarīgais agregāts.

Ja to izmanto nelielu attālumu sadalīšanai pilsētu teritorijās vai starp rajoniem un novadiem, ieteicams izmantot neatkarīgas vienības, kas ir lētas, un uzturēšana ir ērtāka, pat ja ir kļūme.

Vidēja un tālsatiksmes pārvadājumiem ieteicams izvēlēties neatkarīgu vienību. Pārkāpuma gadījumā pārvadāšanas laikā saldēšanas iekārta joprojām var normāli darboties, lai apmierinātu kravas dzesēšanas vajadzības.

Kravas automašīnu refrižeratoru darbība nosaka preču pārvadāšanas drošumu un ekonomiskos ieguvumus. Tam ir lielas investīcijas, liela peļņa un liels attīstības potenciāls. Pērkot automašīnu, jums jābūt piesardzīgam, jāveic atbilstošs tirgus pētījums un jānodrošina stabila preču piegāde. Mūsu refrižeratori ir īsti materiāli! Izolācijas plāksnē tiek izmantota japāņu tehnoloģija. Iekšējā un ārējā 2,0 mm augstas stiprības stikla šķiedras pastiprinātā plastmasa, 80 mm bieza siltumizolācijas ekstrudētā plāksne, visa tērauda balstu konstrukcijas balsts, metāla piederumi ir izgatavoti no SUS304 pārtikas kvalitātes nerūsējošā tērauda, ​​mīkstas gumijas blīvējuma sloksnēm.

Dažādas refrižeratoru un izolācijas kravas automašīnu specifikācijas var pielāgot atbilstoši lietotāju vajadzībām, lai apmierinātu tālsatiksmes pārvadājumus un starppilsētu izplatīšanu. Arī saistītos īpašos piederumus var konfigurēt atbilstoši lietotāju vajadzībām, piemēram, temperatūras uzraudzības ierīču un GPS satelīta pozicionēšanas vadības sistēmu, kravas nostiprināšanas ierīču, kravas balstiekārtu, salona plauktu, siltumizolācijas aizkaru, daudzkajīšu durvju un vairāk nekā 60 konfigurāciju Piederumi

微信图片_20190723163620